www.za10groszy.pl – ŚCIEMA? Naprawdę Za 10 Groszy? Zobacz Opinie

12 kwi

 

ooo… dzisiaj mamy coś ciekawego, czyli serwis www.za10groszy.pl ;) Z tego co widzę, coraz większa ilość osób zaczyna się interesować tą stroną. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o niej troszkę więcej, czy jest oszustwo itd., to zapraszam do rzeczowego wpisu…

O serwisie aukcyjnym za 10 groszy trąbią nawet w radiu, czasem można nawet natrafić na jakiś billboard w swoim mieście. Opinie są podzielone, jak to zwykle bywa przy tego typu nowościach, ale czy ten serwis to na pewno kolejne OSZUSTWO?

Czy za10groszy.pl to oszustwo?

Według mnie i wielu innych użytkowników, którym udało się wygrać jakiś przedmiot – nie, nawet bym powiedział absolutnie nie. Możesz zapytać, dlaczego więc są też negatywne opinie? Bo – nie będę Cię ściemniał, ale tu nie wygrywa każdy, dlatego też przy tego typu licytacjach wręcz muszą się one pojawiać. Jedni wygrywają, inni przegrywają. Wygrywają najszybsi z odpowiednią taktyką. Emocji więc nie brakuje, uwierz mi… :)

Z resztą zastanów się na chłopski rozum, serwis za10groszy był i jest pokazywany w telewizji, radiu i prasie. Gdyby to było jakieś oszustwo nie przedstawiali, by swojego portalu gdzie popadnie. Promują się już takimi mediami kilka lat, więc gdyby to był jakiś przekręt, oczywiste jest, że serwis już by dawno zniknął z sieci.

Nie wiem czy wiesz, ale za10groszy jest sponsorem kilku programów w stacji TVN, Polstat, a także Discovery Channel, a więc czołowych graczy telewizyjnych na rynku (chyba nawet sponsoruje program „Surowi rodzice” jeśli dobrze widziałem w TV). Na antenie radia Złote Przeboje była prowadzona nawet kampania ich serwisu aukcyjnego. Oprócz tego o za10groszy.pl można było poczytać nawet w gazetach takich jak Super Express, Fakt, Komputer Świat czy nawet Playboy :D

Laur Konsumenta dla serwisu za10groszy.plGdyby jeszcze tego było mało otrzymali nawet Laur Konsumenta za odkrycie roku. Domyślasz się pewnie, że byle kto takiej nagrody nie dostaje, a serwis za 10 groszy jako jedyny w branży zdobył ten tytuł.

Aby nie być gołosłownym poniżej poszukałem kilka ciekawych dowodów i według mnie głupotą jest gadać, że firma, która tak się pokazuje szeroko była by oszustwem.

 

 

(kliknij, aby powiększyć)

Event za10groszy
Hummer serwisu za 10 groszy
Screeny z eventu blog roku

Czy da się wygrać na www.za10groszy.pl?

Myślę, że to oczywiste, ale tak jak pisałem powyżej, to licytacja i musisz wziąć to pod uwagę, że nie każdy wygrywa. Jednak ten kto nie ryzykuje, ten nie ma nic. Wygrana to jedno, ale starcie z innymi użytkownikami to w ogóle inna sprawa, nie do opisania ;)

Na blogu za10groszy znalazłem wypowiedź wraz w foto jednego użytkownika, któremu się poszczęściło naprawdę konkretnie. Takich osób są setki na tej podstronie. Na dzień dzisiejszy jest tam ok 250 stron z opiniami i zdjęciami osób, które wygrały. Za napisanie opinii + zdjęcie otrzymuje się DARMOWE BID’y więc nie ma co się dziwić, że ludzie wysyłają :] (i co myślisz, że by podrabiali kilkaset zdjęć i opinie :D?)

Użytkownikiem serwisu za10groszy.pl jestem od 19.05.2009 r. Na początku byłem nastawiony sceptycznie do aukcji typu allpay. Po pewnym czasie przekonałem się, że serwis za10groszy.pl jest najlepszym i najbardziej wiarygodnym serwisem w sieci. Moja pierwsza wygrana to przenośny dysk 500GB PQI Turbo Boost, który wygrałem za 4,20 zł. Moimi następnymi wygranymi były: Nawigacja Garmin nuvi 765 E za 0,64 zl oraz Aparat Pentax X70 za 0,08 zl i kilka innych aukcji. Na serwisie, oprócz dobrej zabawy, mogę się cieszyć wspaniałymi wygranymi. – mariuszpie

Zdjęcie użytkownika serwisu www.za10groszy.pl

Jeżeli chcesz poznać jakieś strategie i taktyki osób, które wygrały już jakieś przedmioty w serwisie za 10 groszy, to polecam Ci wchodzić na ich blog. Wejdź na ich stronę – https://www.za10groszy.pl i zjedź w dół do stopki i kliknij w „blog”. Na ich blogu bardzo często pojawiają się wpisy z opiniami i historiami użytkowników, którzy czasem zdradzają swoje strategie działania ;)

W stopce mają też dział „Jak to działa”. Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami tam umieszczonymi. Rozgryź wszystko, by nie licytować w ciemno i życzę Ci dużych wygranych, bo jeżeli inni wygrywają to znaczy, że SIĘ DA!

Aktualizacja: Obserwowałem ostatnio genialną aukcję, a raczej bardzo zaciętą walkę o MacBook’a wartego ok. 5 500 tys. Zgarnął go użytkownik o nicku xanino za, uwaga… 299 zł 0_O Całkowity jego koszt za te cacko to więc tylko coś koło 480 zł. Za taką kwotę nawet w biedronce nie kupisz laptopa, chyba że dla dzieci. Rzadko zdarzają się takie okazy, ale jak widać można. Od razu zrobiłem screen’a:

Wygrana użytkownika na stronie za10groszy

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie za10groszy.pl 

9 Responses to “www.za10groszy.pl – ŚCIEMA? Naprawdę Za 10 Groszy? Zobacz Opinie”

 1. Roberto 13 kwietnia 2013 at 19:19 #

  Absolutnie się z Tobą zgadzam, mam bekę z osób, które gadają że to ściema. Czy w zwykłej licytacji jakiś produktów w realu każdy wygrywa? no chyba nie… wiadomo, że jeden wyjdzie tylko zadowolony a inni bedą beczeć, tak samo jest tu, ale warto powalczyć, bo funu jest sporo i zawsze można coś wygrac :D

  • goldek 15 maja 2013 at 11:00 #

   Jak tak gadają to w sumie lepiej, dla licytujących – mniejsza konkurencja ;) Śmieszne jak ludzie nie wierzą, ze można coś uczciwie tanio kupić!

 2. ghost 19 kwietnia 2013 at 19:21 #

  w tym serwisie da się sporo wygrać tylko trzeba umieć myśleć, strategicznie, nic więcej

  • CoWNeciePiszczy.pl 19 kwietnia 2013 at 20:03 #

   Fajnie, to może teraz podzielisz się z nami jakimiś „tajnymi” strategiami?

   • ghost 19 kwietnia 2013 at 22:30 #

    chciałbyś :D

    • CoWNeciePiszczy.pl 19 kwietnia 2013 at 23:18 #

     Tak myślałem :P

     To powiedz chociaż co wygrałeś?

     • ghost 19 kwietnia 2013 at 23:45 #

      kilka bonów i pakietów BID’ów (to akurat jest banalnie wygrać), a z większych to klawiatura + mysz logitech, zegarek casio i nawigacje wartą 600 stów. wiem, że pewnie nie wierzysz, ale obecnie poluję na Xperie. Prawda jest taka, że jedni krytykują, mówią że to oszustwo, a jedni siedzą cicho i wygrywają tam przedmioty warte nawet xxxx zł

     • CoWNeciePiszczy.pl 20 kwietnia 2013 at 00:31 #

      Jeśli to prawda to gratuluję o_0

 3. moro 13 maja 2013 at 16:08 #

  Zgadzam się z tekstem1 Serwis jest super! Nie mam tutaj żadnej ściemy są tylko proste prawa licytacji. Mało jest w sieci miejsc gdzie można znaleźć aż tyle ciekawych przedmiotów po tak niskich cenach.

Leave a Reply